Tiktokta Mavi Tık Nasıl Alınır

Tiktokta Mavi Tık Nasıl Alınır?

Bilindiği üzere ”mavi tık” rozeti, çok takipçili hesapların orijinalliği ve özel olduğunu belirtmek için kullanılmaktadır. Genellikle ünlüler ya da bilinen markalar tarafından kullanılmaktadır. Eğer sizi de hesabınız belirli bir takipçi sayısının üzerindeyse o zaman siz de mavi tık rozeti alabilirsiniz. Hesabınızda bulunan takipçi sayısını doğal yollardan artırabilmek için öncelikle Tiktok takipçi satın al seçeneği ile saygınlık kazanmalısınız. Birbirinden avantajlı bu paketler için Bayigram firmasının tekliflerini inceleyebilirsiniz.

Mavi Tık Almak İçin Kaç Takipçi

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Tiktok üzerinden mavi tık rozetini alabilmek için öncelikle hesabınızın yüksek takipçi sayısına erişmesi gerekmektedir. Bunun için kural olarak belirlenen sayı 10.000 kişidir. Eğer hesabınızı takip eden kişi sayısı 10.000 sayısının altında ise o zaman mavi tık rozeti alamazsınız.

Fakat takipçi sayınız belirtilen bu tutarda ya da üstünde ise o zaman yapmanız gereken bireysel başvuruda bulunmaktır. Bunun için yapılması gerekenler;

  • Tiktok uygulamasını kullandığınız cihaz üzerinden açın.
  • Uygulamaya şahsi Tiktok hesabınız üzerinden giriş yapın.
  • Daha sonra ilgili bölümden mavi tık alabilmek için başvuru formunu doldurun.
  • Formu doldurduktan sonra otomatik olarak gönderimini sağlayın.

Keşfete Çıkmak İçin Ne Yapmak Lazım?

Tiktok keşfete çıkmak için yapmanız gerekenlerden ilki son derece özgün ve yaratıcı aynı zamanda sevilen içerikler oluşturmaktır. Ayrıca içeriklerinizin çekim kalitesinin yüksek olmasına da dikkat edin.

Dikkat edilmesi gerekenler içerisinde Tiktok videolarının insanların en çok uygulamada bulunduğu zaman dilimlerinde atılmasıdır. Ayrıca içeriklerinize en favori hashtag yani etiketleri eklerseniz de keşfete düşme ihtimaliniz fazlasıyla artacaktır.

Mavi Tık Neye Göre Veriliyor?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere mavi tık yüksek takipçi sayısı baz alınarak verilmektedir. Aynı zamanda bu, saygınlı sahibi ve birçok kişi tarafından tanınan hesaplar anlamına geldiği için haliyle mavi tık rozetinin alınması bu gibi durumları kapsamaktadır. Bu yalnızca Tiktok’ta değil; Twitter, Instagram gibi diğer sosyal medya platformlarında da geçerli olan bir husustur.

Eğer mavi tık almak için takipçi sayınızı yükseltmek isterseniz o zaman https://bayigram.com/tiktok-takipci-satin-al/ adresi üzerinden Bayigram firmasına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın