OPPO imzalı ilk katlanabilir telefon ne zaman geliyor?

OPPO imzalı ilk katlanabilir telefon ne zaman geliyor?

Dün Find X3 ailesini tanıtan OPPO, sonunda katlanabilir tarafa da adım atıyor. Firmanın ilk katlanabilir telefonu çok fazla bekletmeyecek.

2021’de Samsung yanında Xiaomi ve OPPO da katlanabilir telefonlar tanıtacak bilgisi uzun zamandır gündemde yer alıyor. Son bilgilere göre OPPO‘nun gerçekten çok merak edilen ilk çözümü 2021’in ikinci çeyreğinde raflardaki yerini alacak. Henüz telefon hakkında katlanabilir yapısı haricinde hiçbir detay bilinmiyor. Ancak bu modelin yüksek fiyatıyla çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap edeceği düşünülüyor. Galaxy Z Fold 2 gibi olacağı tahmin edilen OPPO’nun ilk katlanabilir telefonu, yüksek ihtimalle her pazarda çıkmayacak bir seçenek konumunda yer alıyor. Yeni yılda katlanabilir telefon tanıtacak isimler arasında Google ile Vivo gibi isimlerin olduğu da biliniyor.

Katlanabilir telefon merak edilirken, OPPO X 2021 ise satışa çıkarılmayacak

Inno Day 2020 etkinliğinin en çok dikkat çekeni OPPO X 2021 isimli genişleyebilir akıllı telefon konsepti olmuştu. Hatırlamak adına bu telefon bünyesindeki kıvrılabilir esnek ekran ile yana doğru büyüyor ve böylece ekran alanını saniyeler içerisinde ciddi oranda artırabiliyordu.

Bünyesinde OLED bir panel yer alan telefon, tam olarak 6.7 inç’ten 7.4 inç’e çıkış yapabiliyor. Katlanabilir telefonlardan farklı olarak bir katlanma yeri olmayan cihaz, en son yukarıda izleyebileceğiniz “nasıl mümkün oldu?” videosu ile ses getirmişti. İşte bu telefon şimdilik bir konsept gösterimi ve yüksek ihtimalle ancak 2022’de ticari hale gelecek.

Kaynak: cokguncel.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GanoBet | Bahis siteleri