OnePlus 9 ve 9 Pro için sızan yeni detay ve basın görselleri

OnePlus 9 ve 9 Pro için sızan yeni detay ve basın görselleri

OnePlus 9 serisi yapılan resmi paylaşımlar sayesinde gündemden düşmüyor. Buna ek olarak telefonlar için sızıntılar da sürüyor.

Hazırladığı telefonlar hep söylediğimiz gibi kendisi Türkiye’de resmi olarak yer almıyor olmasına rağmen büyük birçok satış kanalında ve bazı operatörlerde resmi garantili olarak satılan OnePlus, 9R, 9 ve 9 Pro isimli akıllı telefon modellerini 23 Mart tarihinde tanıtıyor. Bu modeller için Hasselblad ile uzun vadeli bir kamera geliştirme ortaklığı kuran firma, Roland Quandt‘tan gelen son paylaşıma göre hem 9 hem de 9 Pro’nun arkasında Hasselblad logosunu kullanıyor. Hasselblad logosu 9 Pro’da yatay dururken, normal 9’da ise dikey olarak konumlandırılmış. 9’da 6,5 inç boyutta düz, 9 Pro’da ise 6,7 inç boyutta kavisli bir tasarım kullanan firma, her iki telefon için de üç farklı renk seçeneği hazırlamış. Genel olarak modern görünen telefonlardan 9 Pro’nun arkasında dörtlü, 9’un arkasında ise üçlü kamera sistemi yer alıyor.

Ailenin en üstündeki OnePlus 9 Pro için diğer detaylar şöyle 

Snapdragon 888’li telefon kesin olarak LTPO temelli bir OLED ekran ile geliyor. LTPO ekranlar LTPS’lere oranla daha az enerji harcıyor ve dinamik yenileme hızı sunmasıyla pil ömrünü daha da yükseltebiliyor. Bu 120 Hz yenileme hızı olan ekran ile beğeni toplayacak 9 Pro, arkasında tam olarak 48 megapiksel + 50 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel + 2 megapiksel kameraları bir araya getiriyor. OnePlus 9 Pro’nun 4K 120 FPS / 8K 30 FPS video çekebileceği ve 12-bit RAW fotoğraf desteği taşıdığı gelen son bilgiler arasında yer alıyor. Modelin ana kamerasının arkasında özel Sony IMX789 sensörü yer alıyor.

Kaynak: blogalani.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GanoBet | Bahis siteleri