Karşınızda Huawei P50 Pro sonrası sızan tasarımıyla Huawei P50

Karşınızda Huawei P50 Pro sonrası sızan tasarımıyla Huawei P50

Çok merak edilen Huawei P50 serisi için P50 Pro sonrasında normal P50′nin tasarımı da ortaya çıkmış durumda. İşte detaylar;

Huawei P50 serisi halen kesin olmasa da 17 Nisan tarihinde lanse edilecek merak edilen telefonlardan oluşuyor. Aile en son OnLeaks tarafından yapılan yukarıdaki P50 Pro sızıntısı ile gündeme gelmişti. Bu sızıntıda tasarım ortaya çıkmıştı. Telefonun arkasında devasa bir kamera modülü yer alıyordu ve bu da çok ses getirmişti. Yine OnLeaks imzalı yeni sızıntı ile normal Huawei P50‘nin de benzer bir devasa kamera modülüne sahip olduğu anlaşıldı. Bu gerçekten çok büyük kamera modülünün içinde halen tam olarak ne olduğu bilinmiyor. Ancak burada yüksek ihtimalle en az dört farklı kamera sistemi yer alıyor. Bazı kaynaklar iki adet “büyük” kamera kullanılabilir diyor ancak bu Huawei için çok olası durmuyor. Arkası cam olan Huawei P50, 6,3 inç ekrana sahip ve P50 Pro gibi kavisli değil düz yapıda. Ön kamerayı abisi gibi merkezdeki bir ekran deliğinde taşıyan telefon, parmak izi sensörünü ekrana entegre ediyor ve stereo hoparlör getiriyor olmasına rağmen maalesef bir 3,5 mm kulaklık girişi taşımıyor.

Huawei P50 serisi için diğer detaylar neler?

Modellerden P50 Pro ve P50 Pro Plus, sağlam bir kaynağa göre ortak olarak 6,6inç 2640×1280 piksel 10 bit 120 Hz OLED ekranlar üzerine kuruluyor. Ekran konusunda üzmesi kesinlikle beklenmeyen telefonlar, 10 bit ile yüksek renk derinliği, 120 Hz’le ise yüksek akıcılık sunmaya hazırlanıyor. Biliyorsunuz ailenin kutusundan HarmonyOS işletim sistemiyle çıkan ilk Huawei telefonlar olacağı da iddia ediliyor. Hatta ilginç olarak telefonların sadece HarmonyOS kullanacağı da söyleniyor. Bu halen net değil ancak telefonların Android işletim sistemi kullanmayacağı da aktarılıyor.

İlgili Video

OPPO’da ilginç görünen gerçek kablosuz şarj sistemi

Kaynak: genel-blog.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GanoBet | Bahis siteleri