Cam Sürahilerin Yeni Versiyonları Her Evin Köşesini Doldurmaya Devam Ediyor

tasarimmutfakesyalari19jpg_346_8

Soğuk ürünlerin soğukluğunu korumada tercih edilen cam ürünler hem içeceğin ılımasına engel oluyor hem de yapı malzemesi olarak sağlığa zararı en az seviye de olduğundan tercih etmede ilk sıralardadır. Kristal sürahi yapı elementi olan camın işlenmesiyle farklı görünümlere bürünen bir sürahi çeşitidir. Farklı renk ve tarzda bulunan kristal sürahiler, üstlerine işlenen desenlerle de göz alıcı olmaktadır. Camın şekillendirilerek inceltilmesi kristal sürahi çeşitleri arasında da farklı farklı alıcılar bulmaktadır. Ews sitesinde bulunan ve herkesçe bilinen sürahi çeşitleri arasına eklenen kristal sürahilere koyacağınız her içecek şık ve doğal duracaktır. Taze sıktığınız portakal suyunun renginin doğallığını ortaya çıkarmak için kristal sürahi kullanmamış iseniz şuraya girerek aldığınız kristal sürahi sonrası kendi ellerinizle sıktığınız portakal suyunun tarifini vermeye başlayabilirsiniz.

Kristal Sürahilerdeki Renklendirmeler Alıcıları Düşündürüyor

Alışveriş sitelerinde saydam kristal sürahilerin tercihi diğer renkli sürahi modellerine göre daha çok talep görmesinin altındaki neden, müşteriler camın işlenmesinde kullanılan boyanın sağlığa zararlı olduğunu düşünüp içine konan sıvılara boyasının zehrini vereceğini düşünüyorlar. Soğuk olmasa da sıcak ürünlerin içine konması sonucu boyanın etkileşime geçeceğinin düşünülmesi insanları tek bir renge yöneltmiştir. Burada bulunan linke tıklayarak renkli kristal sürahilerin yapımı hakkında ürün açıklaması kısmından okuyabilirsiniz. Yine desen üzerlerindeki işleme detaylarında kullanılan boyalarda bir soru işareti olarak aklınızda ise ews adresinde olan kristal sürahi ya da başka sürahi modellere bakabilirsiniz.

Fiyatlar Neye Göre Belirleniyor?

Sürahi yapımında birden fazla malzeme tek ya da birden fazla malzeme bir araya getirilerek elde edilmektedir. Ürünlerin işlenmesi, ürünlere olan rağbet, tedarik edilme süresi , ürünün ortaya çıkmasında geçen süre gibi faktörler sürahi çeşitlerinin fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Şuraya basarak uygun fiyatlı kristal sürahi çeşitleri bulabilir, almaya karar verdiğiniz ürün hakkındaki yorum ve değerlendirmeleri okuyabilirsiniz. Ürün yanlarında bulunan bilgilerde stok adedini ve kaç tane satıldığını görüntüleyebilirsiniz. Mutfağınızın ya da evinizin köşelerini süsleyen sürahileri seçerken önceliğiniz sağlığınız olurken şıklığı ve zarafeti elden bırakmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.