Bacak ve dizlerde sorunlar, tedavisi

Açken vücudumuzda neler olur?

BACAKLAR:

Kaslarının Güçsüzlüğü:

Bu bölgedeki kasların çok güçsüz olması da sıkı bir görünüme kavuşmayı engeller. Bu gibi durumlarda SLİM-UP ve VİBROTERAPİ uygulamaları ile tedaviye başlanması gerekmektedir.

Bölgesel Yağlanma:

Kadında cilt altında yerleşen bölgesel yağlar THERMİLİFT, MEZOTERAPİ, KARBOKSİTERAPİ, KAVİTASYON tedavileri ile azaltılarak yok edilebilir.

Gevşeme ve Sarkmalar:

Bölgenin gevşeme ve sarkması en önemli sorunlardan biridir. Tedavi ederken kişiye en uygun olan ULTHERAPY ve THERMİLİFT tedavilerinden birine veya kombinasyonlarına başvurulabilir.Ayrıca cilt kalitesinin arttırılması , ve dolaşımın masaj etkisi ile güçlendirilmesi için RADYOFREKANS ve CFK uygulamaları da tedaviye destek olacaktır

Çatlaklar:

Ergenlik ve ya Gebelik döneminde bölgenin hızlı büyümesi ile oluşan çatlaklar ALTIN FREKANS, KİMYASAL PEELİNG, KARBOKSİTERAPİ ve DAS gibi yöntemlerle tamamen azaltılmasa dahi küçültülerek tedavisi sağlanabilir.

Varis ve Kılcal Damarlar:

Bu şikayetleri tedavi etmeye başlamadan önce hastanın dolaşımı ile ilgili doppler ile derin damar hastalıkları araştırılmalıdır. Eğer sorun yok ise IPL, LAZERLER ve ALTIN FREKANS yöntemleri ve SKLEROTERAPİ ile sorunlar giderilebilir.

İstenmeyen kıllar:

Bu bölgedeki istenmeyen kıllar LAZER EPİLASYON veya iğneli epilasyon ile tedavi edilebilir

DİZLER:

Gevşeme ve Sarkmalar:

Dizlerin üzerinde yığılmaya neden olan gevşeme ve sarkmalar en önemli sorunlardan biridir. Tedavi ederken kişiye en uygun olan ULTHERAPY ve THERMİLİFT tedavilerinden birine veya kombinasyonlarına başvurulabilir.Ayrıca cilt kalitesinin arttırılması , ve dolaşımın masaj etkisi ile güçlendirilmesi için RADYOFREKANS ve CFK uygulamaları da tedaviye destek olacaktır.

Bölgesel Yağlanma:

Kadında cilt altında yerleşen bölgesel yağlar este özellikle dizlerin iç kısmında birikerek görünümü bozmaktadır. THERMİLİFT, MEZOTERAPİ, KARBOKSİTERAPİ, KAVİTASYON tedavileri ile azaltılarak yok edilebilir.

Şekil Bozuklukları:

Dizaltında doğuştan veya sonradan oluşan oyuk görüntüler bacakları çarpık olarak göstermektedir. Bu hastalarda vücut için hazırlanmış olan DOLGUlar ile estetik açıdan sorun tedavi edilebilir.

Çatlaklar:

Ergenlik ve ya sonradan bölgenin hızlı büyümesi ile oluşan çatlaklar ALTIN FREKANS, KİMYASAL PEELİNG, KARBOKSİTERAPİ ve DAS gibi yöntemlerle tamamen azaltılmasa dahi küçültülerek tedavisi sağlanabilir.

İstenmeyen kıllar:

Bu bölgedeki istenmeyen kıllar LAZER EPİLASYON veya iğneli epilasyon ile tedavi edilebilir

Kaynak: buhaberi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.